Implanty zębów są piękne, ale kosztowne

Prześwietlenie z implantemDzięki współczesnej medycynie estetycznej możemy nie tylko poprawiać to co natura według nas zrobiła źle, ale także odtwarzać przepiękny, śnieżnobiały uśmiech. To na pewno spory błąd natury, że kiedy za młodu urosną nam zęby to później nigdy więcej nie pojawią się nowe.

Wraz z naszym wiekiem zęby mocno się osłabiają. Wynika to nie tylko z samego wieku, ale także z tego, że po prostu nasze diety są bogate w kwasy i cukry, które mocno nadwyrężają szkliwo. Zęby stają się słabe i wypadają, dochodzi do ukruszenia oraz oczywiście pojawia się próchnica. Lekiem na to wszystko są naturalnie implanty.

Grafika przedstawiająca mocowanie implantuSztuczny ząb jak prawdziwy

Dzisiaj implanty zębów wykonuje się z bardzo nowoczesnych materiałów. Efekt jest taki, że nawet wprawne oko nie będzie w stanie zauważyć różnicy pomiędzy naszymi prawdziwymi zębami, a tymi sztucznymi. Technologia znacząco posunęła się do przodu i dostarczyła między innymi stomatologom nie tylko nowoczesnych narzędzi do leczenia zębów, ale także wiele materiałów, dzięki którym odtworzenie uzębienie daje efekt pełnej naturalności.Zdjęcia przed i po założeniu implantu

Minus to jak zwykle cena

Typowe jest jednak niestety to, że w przypadku bardzo nowoczesnych technologii musimy się liczyć z wysokimi cenami. Medycyna estetyczna zawsze była bardzo kosztowna i oczywiście niewiele zmieniło się w tej kwestii. Implanty kosztują więc bardzo dużo pieniędzy i musimy być na to przygotowani. Chociażby z tego powodu warto jak najlepiej dbać o swoje naturalne zęby, aby po prostu później były one z nami jak najdłużej. Nawet najlepsze sztuczne nigdy nie zastąpi przecież prawdziwego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *