Ładnie i tanio

ubrankaKażdy rodzic wie, że utrzymanie dziecka to spory koszt. Oczywiście najmniej wydajemy, kiedy mamy w domu noworodka, a później jest już tylko drożej. Kiedy dziecko idzie do przedszkola, szkoły zaczyna mieć własne zdanie, podobają mu się ubrania markowe, z modną naszywką czy ulubionym bohaterem z bajki. A te ubrania najczęściej są dwa razy droższe niż normalne. Jednak są sposoby na to, aby ładnie i tanio ubrać dziecko w każdym wieku.

Handel wymienny

Nie od dziś wiadomo, że małe dzieci dość szybko rosną. Czasami jest tak, że jeśli mamy sporo ubranek, niektórych nie zdążą nawet raz założyć. Dlatego zawsze warto porozmawiać ze znajomymi lub kimś z rodziny, kto ma dzieci odrobinkę starsze, czy nie mają jakichś zbędnych ubranek. Nawet jeżeli ich stan będzie lekko gorszy, zawsze przydadzą się ciuszki na podwórko lub rower.

Kupuj w lumpeksie

Dobrym pomysłem na zaoszczędzenie kilku groszy jest również kupowanie ubranek w lumpeksie. Sklepy z używaną odzieżą niejednokrotnie proponują wspaniałe, prawie nowe ubranka dla dzieci w każdym wieku. Trzeba tylko zorientować się kiedy jest dostawa i tego dnia wybrać się do sklepu. Przy odrobinie cierpliwości z pewnością znajdziemy coś ładnego dla naszego szkraba.

Przez internet dużo taniej

Zaoszczędzimy również kupując ubranka dla dzieci przez internet. Czasami zdarza się, że kiedy zamawiamy większą ilość ubranek mamy spore rabaty. Są też całe zestawy ubranek podporządkowane danej porze roku, gdzie możemy wylicytować sporą paczkę za kilka groszy. Tak z pewnością będzie taniej niż w sklepie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *