Makijaż permanentny idealny dla młodej mamy

makijaż permanentny ŁódźKażda kobieta, która marzy o swoim pierwszym dziecku nie do końca zdaje sobie sprawę jak to będzie, kiedy już bobas pojawi się na świecie. Niby wie, że jest mało czasu, zarywa się nocki, dziecko miewa kolki i inne problemy, ale głęboko wierzy, że da sobie z tym radę. Jednocześnie w każdej kobiecie drzemie perfekcjonistka, więc w swoich wyobrażeniach jest ona piękna, zadbana, dom wysprzątany, a dzidziuś nakarmiony i przesłodki. Niestety często rzeczywistość jest bardzo daleka od wyobrażenia, dlatego wiele kobiet planujących dziecko decyduje się już przed ciążą na makijaż permanentny. Zwłaszcza w Łodzi trend ten nabrał na sile.

Czym jest makijaż permanentny?

Ogólnie rzecz biorąc, makijaż permanentny polega na wprowadzeniu w pewnych partiach twarzy odpowiednich pigmentów. Dzięki makijażowi permanentnemu twarz wygląda cały czas jakby była lekko umalowana. Sposób nakładania barwnika jest bardzo podobny do metody stosowanej podczas tatuowania. Efekt uzyskany poprzez makijaż permanentny utrzymuje się nawet 5 lat, dlatego wiele kobiet się na niego decyduje. Jednak według kosmetyczek z wielu salonów w Łodzi jest to zabieg nieodpowiedni dla kobiet ciężarnych, gdyż w ciąży skóra zachowuje się inaczej niż zwykle. Dlatego jeżeli planujemy dziecko, lepiej zdecydować się na makijaż permanentny Łódź trochę wcześniej.

Piękna młoda mama dzięki makijażowi permanentnemu

Jeżeli zdecydujemy się na makijaż permanentny ok. pół roku przed zajściem w ciąże mamy pewność, że efekt utrzyma się również po porodzie. Dzięki temu zaoszczędzimy sporo czasu związanego z codziennym makijażem. Jednocześnie pomimo nieprzespanych nocy codziennie będziemy wyglądać świeżo i ładnie. W Łodzi nikogo nie dziwi już widok młodej i zadbanej mamy z malutkim dzieckiem na spacerze. To zasługa makijażu permanentnego i odrobiny zaradności jeszcze przed ciążą.

Jeden komentarz

  1. minia pisze:

    Każdej Pani polecam makijaż permanentny, koniec z czasem zmarnowanym na poranny makijaż. Jak jest ważny dzień to stosuje go jako bazę fajniejszego, ale na co dzień zupełnie wystarcza ten makijaż permanentny 😀

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *