Stół

Mieszkańcy Sieradza chętnie korzystają z cateringu

CateringWesela, chrzciny, komunie, okrągłe rocznice ślubu, imprezy firmowe – Polak zawsze znajdzie sobie pretekst do urządzenia imprezy. Dawniej obowiązek przygotowania przyjęcia spadał głównie na kobiety w danym domu. Gotowanie, sprzątanie i obsługa samej imprezy to ciężka praca. Co gorsza dla gospodyń lubimy dużo zjeść i dobrze się bawić, więc pracy jest naprawdę dużo. Teraz jednak coraz częściej wybieramy catering, który może nas zastąpić. Także mieszkańcy Sieradza decydują się na catering coraz częściej.

Dlaczego mieszkańcy Sieradza decydują się na catering?

Odpowiedź jest banalnie prosta – bo tak jest dużo wygodniej. Wynajmując catering nie trzeba przejmować się kupnem składników na dania, wystarczy tylko wybrać menu. Nie trzeba gotować, szykować i roznosić posiłków. Wynajmując catering na większą imprezę zwykle obsługa jest w gratisie. Jeśli jednak impreza jest organizowana w domu, wszelkie krzesła i stoły oraz samo miejsce musimy już sami zorganizować.

StółJednym z najlepszych wyborów, szukając takiej firmy, jest Arka catering Sieradz. Jest to sala bankietowa, która w swej ofercie ma właśnie taką usługę. Właściciel sali podjął decyzję o rozwinięciu oferty właśnie o catering ze względu na dobrą opinię klientów na temat jedzenia.

Dlaczego jednak nie wynająć sali? W tym wypadku także odpowiedź jest prosta. W Sieradzu, podobnie jak w wielu innych miastach sam catering jest dużo tańszy niż wynajęcie całej sali.

Catering na małe imprezy

Coraz częściej firmy cateringowe otrzymują zlecenia na dużo mniejsze imprezy, a nawet na stałą obsługę domów prywatnych. To akurat nie jest już tak popularne w Sieradzu, a bardziej w dużych miastach. Niczym nadzwyczajnym już nie jest wynajęcie cateringu np. na wigilię. W tym wypadku potrawy są tylko dowożone, a gospodarze muszą już sami zająć się podawaniem. Zwykle na takie usługi cateringowe decydują się osoby z tzw. grubym portfelem, którym zwyczajnie szkoda czasu na gotowanie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *