kawa

Przepis na dobry dzień

kawaWielu z nas zastanawia się jak sprawić, aby nasze życie było pełniejsze, wspanialsze, intensywniejsze. Chcemy być szczęśliwsi, cały czas gdzieś biegniemy, coś załatwiamy. Często w tym codziennym biegu zapominamy o najważniejszych wartościach i małych przyjemnościach. Pracujemy dużo, aby mieć pieniądze, a później nie mamy ich kiedy wydać. Jak za pomocą małych zmian udoskonalić swoje życie?

Małe szczęścia

Przede wszystkim warto zmniejszyć tempo, zejść na niższe obroty. Wcale nie musimy pracować po godzinach, aby zarobić na nowy telewizor. Lepiej ten czas, który do tej pory spędzaliśmy w pracy po godzinach wykorzystać na relaks. Być może nasz standard życia troszkę się przez to obniży, ale z pewnością będziemy spokojniejsi i szczęśliwsi. Warto w tym codziennym maratonie się na chwilę zatrzymać, wypić spokojnie kawę, wyjść na spacer z psem, pobawić się z dziećmi. Pranie, prasowanie i inne prace domowe na pewno mogą chwilkę poczekać.

Czas dla rodziny

Ważne jest także, aby zacząć odbudowywać nadwątlone relacje rodzinne. Kiedy dużo pracujemy często oddalamy się od siebie, na wszystko szkoda nam czasu. Warto jednak się w końcu zatrzymać i dostrzec to co jest naprawdę ważne w życiu. Czas który poświęcimy naszym dzieciom z pewnością zaprocentuje w przyszłości. Będą spokojniejsze, będą czuły się bezpieczne i wiedziały, że mogą zawsze na was liczyć. Pozwoli to uniknąć albo chociaż złagodzić problemy związane z okresem dorastania.

Jeden komentarz

  1. Karla pisze:

    Każdy pokaz jest inny i każdy salon lub spa oferuje różne wersje manicure i pedicure. Zazwyczaj regularnie manicure składa się z kąpieli masaż, plików i opieki naskórka, dłoni i ramienia i polską. Spa manicure (przynajmniej tych, które ja) składa się z wszystkich wyżej wymienionych, w tym złuszczający peeling i oczyszczanie parafiny. Niektórzy technicy paznokci oferują strony, a nie maska ​​lub parafiny buszu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *