święta

Stylowo w Wigilię

Tego jedynego w całym roku dnia, każdy chce czuć się wyjątkowo. Rodzice ubierają piękne stroje, dzieci odświętne kubraczki. W Wigilię często spotykamy się w gronie rodzinnym z osobami, których często nie widzimy latami, bo mieszkają zagranicą czy daleko w Polsce. Co założyć, aby olśnić wszystkich w ten magiczny wieczór?

święta

Biel i czerń

Bardzo dobrze jest w święta postawić na klasyczne połączenie czerni i bieli. Czarne spodnie i biała koszula lub odwrotnie – białe spodnie i czarna, elegancka bluzka. Takie połączenie nigdy nie wyjdzie z mody i zawsze będzie dobrze wyglądać. Aby nie było nudno możemy wybrać ubrania z błyszczącymi aplikacjami lub cekinami.

Złoto i srebro

Idealnym rozwiązaniem na wigilijną kolację będzie zestawienie standardowych, klasycznych ubrań z błyszczącymi, srebrnymi lub złotymi dodatkami. Wystarczy jeden błyszczący element, a reszta stroju może być jak najbardziej klasyczna, a pomimo to będziemy wyglądać bardzo gustownie i stylowo.

Ponadczasowa czerwień

Dla osób, które lubią intensywne i żywe kolory wspaniałym pomysłem będzie założenie prostej, czerwonej sukienki. Każda kobieta wyglądać będzie zmysłowo i subtelnie w takiej sukience. Do tego oczywiście możemy założyć błyszczącą biżuterię i klasyczny żakiet.

Ażurowe aplikacje

W tym sezonie hitem są również koronki i ażurowe wzory, dlatego też nie powinno zabraknąć tego elementu na wigilijnej kolacji. Koronkowa spódnica lub bluzka z ażurkową aplikacją to kwintesencja stylu i dobrego smaku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *