Szafy wnękowe – idealny sposób na wykorzystanie małych przestrzeni

szafa wnękowa, wnętrze, mebleMieszkania, szczególnie te małe zawsze cierpią na deficyt przestrzeni. Są często pełne przestrzeni, którą ciężko jest dobrze wykorzystać. Stąd też pojawiły się jeszcze w PRL niemodne teraz paździerze, ale i szafy wnękowe.

Wnęki to właśnie takie przestrzenie w mieszkaniach, z którymi nie wiadomo co zrobić. Poza zastosowaniem ich jako miejsce na wieszaki lub właśnie na szafy wnękowe.

Solidne szafy wnękowe na zamówienie

Nawet przyglądając się meblom w dużych salonach, właśnie szczególnie szafy nie sprawiają wrażenia zbyt solidnych. Stare szafy, które stoją już dziesiątki lat u naszych babć, choć wykonywane przy pomocy prostych technologii, to i teraz jeszcze są dużo solidniejsze. Szafa wnękowa jest rozwiązaniem, które należy do wyjątkowo solidnych. Poza faktem, że są wykonywane na zamówienie przez firmy w tym wyspecjalizowane w takich realizacjach, to sama konstrukcja korzysta ze ścian jako podstaw, dzięki czemu mamy pewność, że będzie wyjątkowo solidna.

Szafy wnękowe są niezwykle popularne w Łodzi gdzie nie brakuje mieszkań z wnękami i to o różnych kształtach. W łodzi działa także firma Atelier24 dzięki, której umieściliśmy zdjęcia w tym artykule. Atelier szafy wnękowe Łódź to świetny wybór jeśli chcecie ładnie i solidnie wykorzystać wnęki w swoich mieszkaniach.

szafa wnękowa, meble, żyrandol, wnętrze

Szafa wnękowa jaka chcesz

zdecydowanie największym plusem szaf wnękowych na zamówienie jest to, że możemy zażyczyć sobie w niej takich rozwiązań, jakie nam najbardziej pasują. Uchwyty na krawaty, stojaki na buty, mniejsze czy większe półki lub same drążki na wieszaki, co zamówimy to mamy. Co ważne także, taka szafa zawsze idealnie pasuje do wnętrza, niezależnie czy wnęka jest prosta czy ma skos na poddaszu, zawsze idealnie wpasuje się w przestrzeń.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *